Aluminiowe okna przesuwne

Opublikowano: 17 marca 2017

Aluminiowe okna przesuwne

Ich wielkość często jest tym czynnikiem, który przekonuje potencjalnego klienta do zakupu. Aluminiowe okna przesuwne mogą być nawet 3 razy większe niż tradycyjne okna rozwieralno-uchylne. Nowoczesne rozwiązania sprawiają, że w pomieszczeniu jest nie tylko jaśniej, a powierzchnia optycznie się powiększa, ale również są to okna aluminiowe energooszczędne, dlatego tak istotne jest, aby przy ich wyborze zwracać uwagę na parametry.

Duże przeszklenia możemy uzyskać, wybierając okna uchylno-przesuwne lub podnoszono-przesuwne. Okna przesuwne otwierają się oraz zamykają wzdłuż ściany, co pozwala zaoszczędzić miejsca w salonie. To pozwala na ich wykorzystanie – nawet przy mniejszych pomieszczeniach. Rozwiązań jest wiele, okna tego rodzaju mogą nawet chować się w ścianie, w innych przypadkach są na niej widoczne.

Okna aluminiowe przesuwne cenione są jednak nie tylko za swoją funkcjonalność i praktyczne wykorzystanie, ale też za fantastyczny efekt wizualny. Prowadnice, po których się poruszają, w można zamaskować w łatwy sposób, wybierając listwy pasujące do aranżacji wnętrza. Montowane są zarówno na ścianie murowanej, jak również tej wykonanej z płyty kartonowo-gipsowej. Oznacza to, że ich możliwości wykorzystania są praktycznie nieograniczone. Ponadto, solidne aluminium zapewnia trwałość oraz wytrzymałość, a co najważniejsze jest odporne na wpływ czynników zewnętrznych. Przy wyborze tych o niskim współczynniku przenikania ciepła mamy pewność, że są to okna energooszczędne, a zatem chronią przed nadmierną utratą ciepła.

Jeżeli nadal zastanawiasz się nad wyborem okien tarasowych, to okna aluminiowe przesuwne są doskonałą propozycją, która uatrakcyjni Twoje wnętrze oraz nada mu swoistego, oryginalnego wyglądu.

Oceń artykuł:

Twoja ocena

Zobacz także

Okna przesuwne cero nad Jeziorem Bodeńskim

Okna przesuwne cero nad Jeziorem Bodeńskim

„Chcieliśmy, aby nasz dom zlokalizowany nad jeziorem nawiązywał do żywiołu wody przez całą przestrzeń wnętrza.

Czytaj więcej
Szklane pawilony nad Renem - realizacja cero

Szklane pawilony nad Renem - realizacja cero

„Dzięki nowemu połączeniu, które Solarlux specjalnie dla nas opracował, okna przesuwne płynnie przechodzą w pozostałe przeszklenia fasadowe.

Czytaj więcej
Szklane narożne drzwi przesuwne - realizacja cero w Lipsku

Szklane narożne drzwi przesuwne - realizacja cero w Lipsku

„Aby mieć pewność, że jesteśmy blisko natury, postanowiłam użyć elementów szklanych z najwęższą ramą.

Czytaj więcej

© 2017-2022  cero All rights reserved.

Realizacja Agencja interaktywna Netivo