Aluminiowe okna przesuwne

Opublikowano: 17 marca 2017

Aluminiowe okna przesuwne

Ich wielkość często jest tym czynnikiem, który przekonuje potencjalnego klienta do zakupu. Aluminiowe okna przesuwne mogą być nawet 3 razy większe niż tradycyjne okna rozwieralno-uchylne. Nowoczesne rozwiązania sprawiają, że w pomieszczeniu jest nie tylko jaśniej, a powierzchnia optycznie się powiększa, ale również są to okna aluminiowe energooszczędne, dlatego tak istotne jest, aby przy ich wyborze zwracać uwagę na parametry.

Duże przeszklenia możemy uzyskać, wybierając okna uchylno-przesuwne lub podnoszono-przesuwne. Okna przesuwne otwierają się oraz zamykają wzdłuż ściany, co pozwala zaoszczędzić miejsca w salonie. To pozwala na ich wykorzystanie – nawet przy mniejszych pomieszczeniach. Rozwiązań jest wiele, okna tego rodzaju mogą nawet chować się w ścianie, w innych przypadkach są na niej widoczne.

Okna aluminiowe przesuwne cenione są jednak nie tylko za swoją funkcjonalność i praktyczne wykorzystanie, ale też za fantastyczny efekt wizualny. Prowadnice, po których się poruszają, w można zamaskować w łatwy sposób, wybierając listwy pasujące do aranżacji wnętrza. Montowane są zarówno na ścianie murowanej, jak również tej wykonanej z płyty kartonowo-gipsowej. Oznacza to, że ich możliwości wykorzystania są praktycznie nieograniczone. Ponadto, solidne aluminium zapewnia trwałość oraz wytrzymałość, a co najważniejsze jest odporne na wpływ czynników zewnętrznych. Przy wyborze tych o niskim współczynniku przenikania ciepła mamy pewność, że są to okna energooszczędne, a zatem chronią przed nadmierną utratą ciepła.

Jeżeli nadal zastanawiasz się nad wyborem okien tarasowych, to okna aluminiowe przesuwne są doskonałą propozycją, która uatrakcyjni Twoje wnętrze oraz nada mu swoistego, oryginalnego wyglądu.

Oceń artykuł:

Twoja ocena

Zobacz także

Jak ochronić przed słońcem ogrody zimowe, szklane zadaszenia trasowe i przeszklenia fasadowe?

Jak ochronić przed słońcem ogrody zimowe, szklane zadaszenia trasowe i przeszklenia fasadowe?

Na co należy zwrócić uwagę podczas zacieniania szklanych dobudówek i szklanych fasad? Każdego roku wszyscy tęsknimy za ciepłą porą roku i jak największą ilością słońca.

Czytaj więcej
Jak wielkie aluminiowe drzwi przesuwne cero wpływają na atmosferę w domu

Jak wielkie aluminiowe drzwi przesuwne cero wpływają na atmosferę w domu

Śniadanie w jadalni i kąpiele w basenie z widokiem na przestronny ogród – dzięki przeźroczystej rozbudowie rodzina Ludwig połączyła wiele obszarów swojego domu i może cieszyć się

Czytaj więcej
Cienkoramowe okna przesuwne cero w domu na skarpie w Małopolsce!

Cienkoramowe okna przesuwne cero w domu na skarpie w Małopolsce!

Czasami partnerstwo klienta i architekta od samego początku układa się doskonale. Tak było w przypadku architekta dr.

Czytaj więcej

© 2017-2024  cero All rights reserved.

Realizacja Agencja interaktywna Netivo