Architektura, design i technologia… zjednoczone w cero.

Architektura, design i technologia… zjednoczone w cero.

Drzwi przesuwne, okna tarasowe, fasady szklane…

Idealnie dostosowane systemy okien przesuwnych wymagają przy opracowywaniu absolutnej koncentracji: Praca z cero wyróżnia się precyzją, prawdziwą pracą ręczną i najwyższymi wymogami jakościowymi. Nasz doświadczony personel gwarantuje najwyższą jakość produkcji drzwi przesuwnych. Referencje mówią same za siebie.

Pozwól się zainspirować.

Poradnik

Jak ochronić przed słońcem ogrody zimowe, szklane zadaszenia trasowe i przeszklenia fasadowe?

Na co należy zwrócić uwagę podczas zacieniania szklanych dobudówek i szklanych fasad? Każdego roku wszyscy tęsknimy za ciepłą porą roku i jak największą ilością słońca.

Czytaj więcej

Jak wielkie aluminiowe drzwi przesuwne cero wpływają na atmosferę w domu

Śniadanie w jadalni i kąpiele w basenie z widokiem na przestronny ogród – dzięki przeźroczystej rozbudowie rodzina Ludwig połączyła wiele obszarów swojego domu i może cieszyć się

Czytaj więcej

Cienkoramowe okna przesuwne cero w domu na skarpie w Małopolsce!

Czasami partnerstwo klienta i architekta od samego początku układa się doskonale. Tak było w przypadku architekta dr.

Czytaj więcej

Szklany dach tarasowy - otwórz się na swój ogród

Wykorzystaj w pełni swój ogród dzięki zadaszeniu Twojego tarasu szklaną konstrukcją dachową typu patio lub szklany dom! Poczuj nowy poziom komfortu na Twoim tarasie.

Czytaj więcej

Zobacz wszystkie

Reportaż – cero jako drzwi przesuwne w domu jednorodzinnym

Reportaż – cero jako drzwi przesuwne w domu jednorodzinnym

Mające wysokość pomieszczenia oszklenia z subtelnymi profilami, elementy o szerokości wynoszącej cztery metry i wysokości sześciu metrów: cero oferuje liczne możliwości designerskie i otwiera nowe horyzonty. Dom mieszkalny rodziny Keijer z Den Haag jest chyba najlepszym przykładem na to, że dzięki cero stawianie swojej fantazji jakichkolwiek granic przestaje być konieczne.

Zobacz reportaż

Chcesz dowiedzieć się więcej o cero? Chętnie wyślemy Ci szczegółowe informacje dotyczące systemu oraz dane CAD / dane dotyczące planowania. Oczywiście jesteśmy do Twojej dyspozycji także w zakresie konsultacji indywidualnej. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o licznych możliwościach związanych z cero.

Okna przesuwne cero

okna przesuwne cero

Czarne na białym

Pozwól się zainspirować i dowiedz się więcej o naszych idealnie dopasowanych drzwiach przesuwnych cero: Na 32 stronach znajdziesz informacje o jedynym w swoim rodzaju designie, możliwościach wdrożenia oraz aspektach technicznych.

Pobierz katalog PDF

Zamów wycenę

* Wymagane

Załącz projekt/zestawienie stolarki

    © 2017-2024  cero All rights reserved.

    Realizacja Agencja interaktywna Netivo