Niemiecka jakość okien aluminiowych

Opublikowano: 17 marca 2017

Niemiecka jakość okien aluminiowych

Niemiecka jakość od zawsze kojarzona jest z czymś doskonałym, wyjątkowym i bezkompromisowym. Nasi zachodni sąsiedzi są znani ze swoich nowoczesnych rozwiązań, które nie tylko są realizacją ich ciekawych pomysłów, ale też zostają „ubrane” w solidne wykonanie oraz precyzyjne wykończenie. Analogicznie jest w przypadku firmy Solarlux, która jest jednym z wiodących producentów szklanych drzwi i elementów budynków.

Okna alumioniowe od podstaw

Solarlux jest przykładem firmy, która nie tylko podąża za obowiązującymi trendami, ale też sama je wytycza. Tworzą ją ludzie, będący ekspertami w dziedzinie stolarki okiennej, jak też rozwiązań konstrukcyjnych budynków. Nowoczesne aluminiowe okna przesuwne opracowywane są przez zespół ds. badań i rozwoju, produkty przed pojawieniem się na rynku są testowane i sprawdzane pod względem jakości i funkcjonalności. Mają być perfekcyjne, mają być również symbolem niemieckiej jakości.

Okna aluminiowe powstają z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu, pozwalającego na szybką produkcję z uwzględnieniem wytrzymałości i odporności okien. Wszystko realizowane jest w obrębie jednej firmy – od pomysłu i projektu, przez produkcję i testy, aż po sprzedaż i serwis. To sprawia, że klient ma pewność, że okna aluminiowe, jakie otrzymuje, zostały wykonane w oparciu o wiedzę, umiejętności oraz doświadczenie producenta.

Innowacyjny system Cero

Na uwagę zasługują duże przeszklenia Cero z systemem otwierania pomieszczeń na zewnątrz. Aluminiowe okna posiadają prowadnice, tory i wbudowane rolki wykonane ze stali nierdzewnej. Przed wnikaniem zanieczyszczeń chronią szczotkowe uszczelki, a panel z napędem silnikowym dostępny jest w kilku wariantach, co pozwala na jego dostosowanie do indywidualnych wymagań klienta.

Wytrzymałe oraz solidne okna aluminiowe w niemieckiej jakości to połączenie dobrego materiału z doświadczeniem i umiejętnościami fachowców. To gwarancja, że otrzymujemy produkt, który pomaga nam stworzyć modne aranżacje wnętrz, a jednocześnie zadbać o energooszczędność budynku i komfort jego mieszkańców.

Oceń artykuł:

Twoja ocena

Zobacz także

Okna bezramowe cero IV - panoramiczność i minimalizm

Okna bezramowe cero IV - panoramiczność i minimalizm

Przejrzyste, minimalistyczne kształty są jedną z cech definiujących nowoczesną architekturę.

Czytaj więcej
Okna cienkoramowe cero wysokie do 6 m i szerokie do 4 m

Okna cienkoramowe cero wysokie do 6 m i szerokie do 4 m

Minimalistyczne okna przesuwne cero stworzone są dla wymagających architektonicznie budynków, w których zaprojektowano ponadnormowe gabaryty okien.

Czytaj więcej
Eleganckie połączenie klasycznej bryły z panoramicznymi oknami przesuwnymi

Eleganckie połączenie klasycznej bryły z panoramicznymi oknami przesuwnymi

Jak to dobrze, gdy można puścić wodze fantazji! Projekt rozbudowy domu jednorodzinnego w Hadze został stworzony przez samą klientkę Margreet Keijer.

Czytaj więcej

© 2017-2023  cero All rights reserved.

Realizacja Agencja interaktywna Netivo