Niemiecka jakość okien aluminiowych

Opublikowano: 17 marca 2017

Niemiecka jakość okien aluminiowych

Niemiecka jakość od zawsze kojarzona jest z czymś doskonałym, wyjątkowym i bezkompromisowym. Nasi zachodni sąsiedzi są znani ze swoich nowoczesnych rozwiązań, które nie tylko są realizacją ich ciekawych pomysłów, ale też zostają „ubrane” w solidne wykonanie oraz precyzyjne wykończenie. Analogicznie jest w przypadku firmy Solarlux, która jest jednym z wiodących producentów szklanych drzwi i elementów budynków.

Okna alumioniowe od podstaw

Solarlux jest przykładem firmy, która nie tylko podąża za obowiązującymi trendami, ale też sama je wytycza. Tworzą ją ludzie, będący ekspertami w dziedzinie stolarki okiennej, jak też rozwiązań konstrukcyjnych budynków. Nowoczesne aluminiowe okna przesuwne opracowywane są przez zespół ds. badań i rozwoju, produkty przed pojawieniem się na rynku są testowane i sprawdzane pod względem jakości i funkcjonalności. Mają być perfekcyjne, mają być również symbolem niemieckiej jakości.

Okna aluminiowe powstają z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu, pozwalającego na szybką produkcję z uwzględnieniem wytrzymałości i odporności okien. Wszystko realizowane jest w obrębie jednej firmy – od pomysłu i projektu, przez produkcję i testy, aż po sprzedaż i serwis. To sprawia, że klient ma pewność, że okna aluminiowe, jakie otrzymuje, zostały wykonane w oparciu o wiedzę, umiejętności oraz doświadczenie producenta.

Innowacyjny system Cero

Na uwagę zasługują duże przeszklenia Cero z systemem otwierania pomieszczeń na zewnątrz. Aluminiowe okna posiadają prowadnice, tory i wbudowane rolki wykonane ze stali nierdzewnej. Przed wnikaniem zanieczyszczeń chronią szczotkowe uszczelki, a panel z napędem silnikowym dostępny jest w kilku wariantach, co pozwala na jego dostosowanie do indywidualnych wymagań klienta.

Wytrzymałe oraz solidne okna aluminiowe w niemieckiej jakości to połączenie dobrego materiału z doświadczeniem i umiejętnościami fachowców. To gwarancja, że otrzymujemy produkt, który pomaga nam stworzyć modne aranżacje wnętrz, a jednocześnie zadbać o energooszczędność budynku i komfort jego mieszkańców.

Oceń artykuł:

Twoja ocena

Zobacz także

Okna przesuwne cero nad Jeziorem Bodeńskim

Okna przesuwne cero nad Jeziorem Bodeńskim

„Chcieliśmy, aby nasz dom zlokalizowany nad jeziorem nawiązywał do żywiołu wody przez całą przestrzeń wnętrza.

Czytaj więcej
Szklane pawilony nad Renem - realizacja cero

Szklane pawilony nad Renem - realizacja cero

„Dzięki nowemu połączeniu, które Solarlux specjalnie dla nas opracował, okna przesuwne płynnie przechodzą w pozostałe przeszklenia fasadowe.

Czytaj więcej
Szklane narożne drzwi przesuwne - realizacja cero w Lipsku

Szklane narożne drzwi przesuwne - realizacja cero w Lipsku

„Aby mieć pewność, że jesteśmy blisko natury, postanowiłam użyć elementów szklanych z najwęższą ramą.

Czytaj więcej

© 2017-2022  cero All rights reserved.

Realizacja Agencja interaktywna Netivo