Niemieckie okna aluminiowe

Opublikowano: 17 marca 2017

Niemieckie okna aluminiowe

Okna aluminiowe już od pewnego czasu uznawane są za jedno z lepszych rozwiązań, jeżeli chodzi o stolarkę okienną. Niemiecka jakość też jest znana w naszym kraju, a produkty z Niemiec uznawane są za te, które zaspokajają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Wybierając okna, trudno jest nie uwzględnić tych wykonanych z aluminium, jak też pominąć producentów, cenionych za swoje wieloletnie doświadczenie i precyzję w produkcji.

Przykładem okien aluminiowych, które wyszły z hal produkcyjnych niemieckich firm są okna Solarlux. Firma może pochwalić się 30-letnim doświadczeniem i nowoczesnym zapleczem produkcyjnym. Ich okna są cenione w całej Europie, a dzięki innowacyjnemu podejściu do stolarki okiennej jest to marka nagradzana w wielu prestiżowych konkursach.

Jednym z produktów firmy Solarlux jest system okienny Cero. To aluminiowe okna przesuwne wzbogacone o prowadnice i tory wykonane z solidnej i wytrzymałej stali nierdzewnej. Ponadto posiadają szczotkowe uszczelki, chroniące przed wnikaniem zanieczyszczeń. W profilu ramy został ukryty kontrolowany odpływ kondensacji. Aluminiowe okna dostępne są w trzech wariantach: bez izolacji dedykowane budynkom powstających w ciepłym klimacie, z izolacją termiczną wyposażone w podwójne szyby z wzmocnionego termicznie bezpiecznego szkła i z wysoką izolacją termiczną, czyli okna, spełniające najbardziej restrykcyjne wymogi, dotyczące niskiego współczynnika U.

Należy również wspomnieć o tym, że niemiecki producent wykorzystał w aluminiowych oknach układ napędowy, za którego bezawaryjną pracę odpowiada mocny silnik elektryczny. Jest to w pełni zautomatyzowany system, pozwalający również na blokowanie o odblokowywanie elektromagnetyczne. Takie okna w mieszkaniu to nie tylko gwarancja eleganckiego oraz atrakcyjnego wnętrza, ale też energooszczędności i łatwości ich użytkowania.

Oceń artykuł:

Twoja ocena

Zobacz także

Okna bezramowe cero IV - panoramiczność i minimalizm

Okna bezramowe cero IV - panoramiczność i minimalizm

Przejrzyste, minimalistyczne kształty są jedną z cech definiujących nowoczesną architekturę.

Czytaj więcej
Okna cienkoramowe cero wysokie do 6 m i szerokie do 4 m

Okna cienkoramowe cero wysokie do 6 m i szerokie do 4 m

Minimalistyczne okna przesuwne cero stworzone są dla wymagających architektonicznie budynków, w których zaprojektowano ponadnormowe gabaryty okien.

Czytaj więcej
Eleganckie połączenie klasycznej bryły z panoramicznymi oknami przesuwnymi

Eleganckie połączenie klasycznej bryły z panoramicznymi oknami przesuwnymi

Jak to dobrze, gdy można puścić wodze fantazji! Projekt rozbudowy domu jednorodzinnego w Hadze został stworzony przez samą klientkę Margreet Keijer.

Czytaj więcej

© 2017-2023  cero All rights reserved.

Realizacja Agencja interaktywna Netivo