Niemieckie okna aluminiowe

Opublikowano: 17 marca 2017

Niemieckie okna aluminiowe

Okna aluminiowe już od pewnego czasu uznawane są za jedno z lepszych rozwiązań, jeżeli chodzi o stolarkę okienną. Niemiecka jakość też jest znana w naszym kraju, a produkty z Niemiec uznawane są za te, które zaspokajają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Wybierając okna, trudno jest nie uwzględnić tych wykonanych z aluminium, jak też pominąć producentów, cenionych za swoje wieloletnie doświadczenie i precyzję w produkcji.

Przykładem okien aluminiowych, które wyszły z hal produkcyjnych niemieckich firm są okna Solarlux. Firma może pochwalić się 30-letnim doświadczeniem i nowoczesnym zapleczem produkcyjnym. Ich okna są cenione w całej Europie, a dzięki innowacyjnemu podejściu do stolarki okiennej jest to marka nagradzana w wielu prestiżowych konkursach.

Jednym z produktów firmy Solarlux jest system okienny Cero. To aluminiowe okna przesuwne wzbogacone o prowadnice i tory wykonane z solidnej i wytrzymałej stali nierdzewnej. Ponadto posiadają szczotkowe uszczelki, chroniące przed wnikaniem zanieczyszczeń. W profilu ramy został ukryty kontrolowany odpływ kondensacji. Aluminiowe okna dostępne są w trzech wariantach: bez izolacji dedykowane budynkom powstających w ciepłym klimacie, z izolacją termiczną wyposażone w podwójne szyby z wzmocnionego termicznie bezpiecznego szkła i z wysoką izolacją termiczną, czyli okna, spełniające najbardziej restrykcyjne wymogi, dotyczące niskiego współczynnika U.

Należy również wspomnieć o tym, że niemiecki producent wykorzystał w aluminiowych oknach układ napędowy, za którego bezawaryjną pracę odpowiada mocny silnik elektryczny. Jest to w pełni zautomatyzowany system, pozwalający również na blokowanie o odblokowywanie elektromagnetyczne. Takie okna w mieszkaniu to nie tylko gwarancja eleganckiego oraz atrakcyjnego wnętrza, ale też energooszczędności i łatwości ich użytkowania.

Oceń artykuł:

Twoja ocena

Zobacz także

Okna przesuwne cero nad Jeziorem Bodeńskim

Okna przesuwne cero nad Jeziorem Bodeńskim

„Chcieliśmy, aby nasz dom zlokalizowany nad jeziorem nawiązywał do żywiołu wody przez całą przestrzeń wnętrza.

Czytaj więcej
Szklane pawilony nad Renem - realizacja cero

Szklane pawilony nad Renem - realizacja cero

„Dzięki nowemu połączeniu, które Solarlux specjalnie dla nas opracował, okna przesuwne płynnie przechodzą w pozostałe przeszklenia fasadowe.

Czytaj więcej
Szklane narożne drzwi przesuwne - realizacja cero w Lipsku

Szklane narożne drzwi przesuwne - realizacja cero w Lipsku

„Aby mieć pewność, że jesteśmy blisko natury, postanowiłam użyć elementów szklanych z najwęższą ramą.

Czytaj więcej

© 2017-2023  cero All rights reserved.

Realizacja Agencja interaktywna Netivo