Solarlux

Solarlux

Od ponad trzydziestu lat dolnosaksońskie przedsiębiorstwo rodzinne Solarlux kojarzone jest z robionymi na miarę rozwiązaniami fasadowymi i wielkopowierzchniowymi oszkleniami. Wszystkie produkty są rozwijane, testowane i produkowane przy siedzibie firmy w Melle.

Na początku była idea stworzenia jedynych w swoim rodzaju produktów, które umożliwią szerokie i elastyczne otwarcie domu na krajobraz. Z idei tej powstało przedsiębiorstwo, które dziś jest liderem na rynku światowym. Przedsiębiorstwo, które przywiązuje najwyższą wagę do designu, jakości i funkcjonalności.

Made in Germany

Made in Germany

Duch wynalazczości, umiejętności artystyczne i rzemieślnicze oraz wyjście naprzeciw potrzebom klienta stanowią dla Solarlux bazę, z której powstają przekonujące pod względem jakościowym systemy i rozwiązania. Cero jest do najdrobniejszego szczegółu „Made in Germany“. Od koncepcji poprzez design aż po etap produkcji w Solarlux w Melle pracuje ręka w rękę wyszkolony personel fachowy – w systemie zarządzania certyfikowanym wg ISO 9001.

Ochrona środowiska

Ochrona środowiska

Solarlux bierze na siebie ekologiczną odpowiedzialność i jest, rzecz jasna, certyfikowany zgodnie z normą EN ISO 14 001. Dla nas żywa odpowiedzialność to o wiele więcej niż tylko wypełnianie prawnych zobowiązań. Bycie lepszym niż sama norma – to jest motor naszych działań, zarówno jeśli chodzi o jakość produktów, jak i o redukcję naszych odpadów gospodarczych. Regularnie aktualizowany program środowiskowy opisuje najważniejsze cele, obecnie np. przestawienie się na energię elektryczną pochodzącą ze źródeł odnawialnych. A nasz nowy budynek administracyjny realizuje od podstaw idealne warunki ramowe dla trwałej koncepcji energetycznej.

© 2017-2023  cero All rights reserved.

Realizacja Agencja interaktywna Netivo