Jeden system, trzy warianty

Jeden system, trzy warianty

Wielkoformatowe stałe lub przesuwne elementy cero w sposób szczególny łączą architekturę, design i technologię: Filigranowe profile aluminiowe o powierzchni licowej wynoszącej jedynie 34 milimetry zapewniają przejrzystość największą z możliwych. Wbudowane w sposób niewidoczny ościeżnice wpuszczane są w sposób bezszwowy w podłogę, ścianę i sufit. Dzięki inteligentnej technologii bez wysiłku i bezgłośnie dadzą się poruszać nawet elementy szklane o powierzchni do 15 m² i wadze wynoszącej do 1 000 kg. Dostępne jest cero w wersji systemu I, II i III. Dzięki temu możliwe jest perfekcyjne ustawienie dla różnych regionów klimatycznych.

Design

Design

Możliwości aranżacyjne z cero są równie wszechstronne jak możliwości użycia. Komponenty systemu w formie elementów przesuwnych, mocujących oraz narożnych dają się ze sobą skomponować w sposób niemal nieograniczony – maksymalna swoboda aranżacji dla Twojego planowania. Kolory, uchwyty i wiele innych można zaplanować indywidualnie. Dokładnie tak, jak Ci się podoba.

Komfort + bezpieczeństwo

Komfort + bezpieczeństwo

Drzwi przesuwne cero, pomimo szklanych szyb o wadze dochodzącej do 1.000 kg, otwierają się i zamykają dziecinnie łatwo. Jeszcze bardziej komfortowe staje się to, gdy zastosowane zostanie sterowanie motoryczne. Także aspekt bezpieczeństwa stał w momencie projektowania w centrum naszej uwagi: I tak oto wszystkie elementy cero certyfikowane są zgodnie z klasą odporności na włamanie RC3 i w dodatku mogą być wyposażone w specjalne szyby i podłączone do systemu alarmowego. Tak bezpieczna potrafi być przejrzystość.

Szczegóły dotyczące systemu

Szczegóły dotyczące systemu

cero wnosi dwie unikatowe propozycje sprzedaży: Wentylacja wręgów na szybę oraz technologia wózków. Zintegrowana wentylacja tylna wręgów na szybę umożliwia wentylowanie od tyłu łączenia szyb i kontrolowane odprowadzanie wody. Konstrukcja ta jako pierwsza faktycznie spełnia wymogi prawne dotyczące wentylacji wręgów na szybę i odprowadzania z nich wody. Wykonane ze stali szlachetnej wózki transportowe zintegrowane są w profilu skrzydła i chronione przed zabrudzeniami przez szczotki czyszczące. W ten sposób skrzydła przez długi okres pozostają czyste i chodzą gładko.

drzwi przesuwne cero I

Drzwi przesuwne cero I

Nieizolowany system z 2-krotnym oszkleniem i głębokością skrzydła 52 mm nadaje się szczególnie dla obszarów zastosowań, w których nie są wymagane właściwości termoizolacyjne.

cero I

drzwi przesuwne cero II

Drzwi przesuwne cero II

System z izolacją cieplną, z dwukrotnym oszkleniem i głębokością skrzydła 52 mm zalecany jest dla budynków o mniejszych wymaganiach dotyczących izolacji cieplnej. cero II spełnia jednak wymogi rozporządzenia o oszczędności energii.

cero II

drzwi przesuwne cero III

Drzwi przesuwne cero III

System o wysokiej izolacji cieplnej z 3-krotnym oszkleniem i głębokością skrzydła 72 mm przekonuje szczególnie wysoką energooszczędnością: cero III osiąga wartości U ≤ 0,80 W/m²K, spełniając tym samym standardy domu pasywnego.

cero III

© 2017-2024  cero All rights reserved.

Realizacja Agencja interaktywna Netivo